Recenzie, skúsenosti a hodnotenia zamestnávateľov

Hodnotenie zamestnávateľov nikdy nebolo jednoduchšie. Zapojte sa do veľkého hodnotenia firiem a pozrite sa, ako je ohodnotená firma, v ktorej pracujete. Vďaka vašim hodnoteniam zamestnávateľov môžeme odlíšiť tých lepších od tých horších a poskytnúť tak potencionálnym uchádzačom o prácu cenné informácie o ich novom zamestnávateľovi. Pozrite sa na všetkých 9712 recenzií a hodnotení zamestnávateľov a pridajte aj váš názor.

Najnovšie hodnotenia

Súčasný zamestnanec Pred 9 dňami
Zobraziť najnovšie hodnotenia Ohodnotiť zamestnávateľa
Zoradiť podľa:

Hodnotenie

Podľa odporúčania

Perspektíva firmy

Zobraziť hodnotenia od

Pozitíva firmy

dobrá dostupnosť priemerný plat

Negatíva firmy

veľa roboty nemá kto zastúpiť zbytočná "buzerácia" za malichernosti dôchodku sa robotník bežne ani nedožije ... stále je tam niekto vyvesený max. som videl 64 r

I.D.C. Holding - 01.05.2023

Nikdy viac

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava

Blízko bydliska

Nízke platy, povinné nadčasy Otrasný prístup k ľudom, jeden otrok pomaly na všetko Riadenie prevádzky nekompetentými ľudmi, totálny chaos Hľadanie si chybičiek len aby mohli strhávať prémie

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica

zamestnanecké zľavy, do určitej miery dokáže prevádzka prispôsobiť dochádzku zamestnanca jeho potrebám, na malých predajniach je aj práca fajn

všetko ostatné; odporúčam veľmi si rozmyslieť, či nastúpite do práce na veľkú predajňu, pretože tam nabeháte kilometre a ak nebudú vaše tržby podľa plánov spoločnosti, zoberú vám ešte aj výpomoc vo forme brigádnikov a upratovačiek. Vynútia vám dovolenky a nechajú predajňu na starosti dohromady dvom ľuďom, ktorí ju majú celú akože upratať a zavrieť a pri tom všetkom ešte aj dávať pozor na zlodejov. Nikoho nezaujíma, že nič z toho nestíhate. Dá sa to zniesť ako krátkodobé riešenie, plat je fajn ale dlhodobo si to predstaviť nedokážem.

BILLA - 30.04.2023

Pokladníčka

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva

Pracovala som ako pokladníčka na filialke v Trnave Začínala som ako brigádnička a postupne som prešla na zamestananca. Po dlhšom čase ako som bola zamestnaná a videli že som šikovná začali to zneužívať. Robili sme všetko robili sme mliečak, vykladali tovar, preberali tovar ešte aj obsluhovali pokladne pretože brigádnici boli neschopný obsluhovať pokladne. Predstavte si ze odídetr od kasy na 2 metre a zrazu Vás volá brigádnik že treba vyblokovať. Stretla som sa už aj s takým správaním zástupcov že večer o 7 zavreli kasu a bolo jedno koľko ľudí príde do 9 my sme to museli vyblokovať, keď si náhodou zákazník vypýtal 5 minutový kupón boli nám strhnuté peniaze. Ako zamestnávateľa túto firmu určite neodporúčam je to strašné ako zachádzajú s ľudmi.

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Sučany

Starostlivosť o náplň práce a pracovné prostredie

Neevidujeme zásadné negatíva

ČSOB Poisťovňa - 26.04.2023

a

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava Perspektíva Odporúča

stabilita

chýba väčšia flexibilita

DOKA DREVO - 25.04.2023

Zdanie klame

Súčasný zamestnanec Pred 1 rokom Banská Bystrica

Žiaľ už nemá

Zmena firemnej kultúry z rodinnej firmy na materialistickú Zamestnanec sa stal len číslom Pracovné prostredie drží zamestnancov pod tlakom, nevedomosťou a napätím Vedenie používa princípy zastrašovania Informácie sa šíria cez upratovačky a odborový zväz

Odporúčanie pre management

Firma to sú ľudia, mali by ste si ich vážiť

Bývalý zamestnanec Pred 1 rokom Bratislava I Odporúča

- Rodinná atmosféra, bol aj záujem zo strany zamestnávateľa, ale tlak o to aby boli aj nejaké výsledky, stále nejaké novinky, nonstop meniace sa kampane..každý mesiac nejaká súťaž, možnosť výhry - ohodnotenia. Niektoré požiadavky boli niekedy zvláštne, ale ak niečo nefungovalo, na školeniach mali aj pochopenie a snažili sa nájsť riešenie ako to zlepšiť v rámci možností. Veľmi dobrý kolektív. Treba tu byť v pohybe, ale všetko sa dá keď to baví..Boli aj ťažké dni ale aj tak idete domov s čistou hlavou

Veľa štandardov - ale systematicky premyslené..

dobrý kolektív,

Klamú na pohovore len aby na danú pozíciu niekoho nalákali. Platy sú hrozne malé vzhľadom na to koľko sa tam človek narobí. Povedia vám že je to nenáročná práca vhodná pre všetkých, to znamená že len potrebujú robotníkov a je im jedno koho. Práca sa musí dokončiť či už tam ste do konca pracovnej doby alebo o pár hodín dlhšie.

zvišovanie platov alebo prijatie viac zamestnancov

Kolektív, kolegovia

Platové ohodnotenie, neskúsené vedenie, nedocenenie práce, chaotické riadenie, nedostatočná komunikácia zhora dolu